Jak Grać W Blackjacka Na Żywo W Przeglądarce Internetowej – kartonyuzywane.pl Kartony używane - bądź eko i oszczędzaj nawet do 60%

Sprzedaż kartonów używanych

Tylko kartony w pełni sprawne, nadające się do ponownego wykorzystania!

KONTAKT: +48 532 267 557

 

Kartony używane – ekologicznie, estetycznie i ekonomicznie

Dostarczamy towar na terenie całego kraju. Zapraszamy.

Kartony używane  - to brak opłaty produktowej   Zyskaj do 200 zł na palecie

Dostępne rozmiary 


Niektórzy powiedzą: „to tylko karton”, inni zaś przyznają, że to „produkt będący ekologicznym elementem systemu ich wartości”. Zwykłe kartony, a postrzegane z tak skrajnych perspektyw.

Kartony używane stanowią alternatywę dla wielu opakowań, które są jednocześnie drogie, a ich zużycie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska. Tym razem jest inaczej, są to pudełka kartonowe z odzysku, które powstają w wyniku przetworzenia zużytych surowców i ich ponownego przetworzenia. Recykling – to on daje nam szanse na dostarczanie naszym klientom kartonów używanych, które są ekologiczne, estetyczne oraz ekonomiczne.

Jako firma z doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, doskonale przygotowanym zapleczem produkcyjnym i magazynowym proponujemy naszym klientom szeroki wybór kartonów używanych w różnych rozmiarach i tym samym cenach. Są one odpowiednio oczyszczane oraz przygotowywane do ponownego użytku.

 

 

Skoro coś można wykorzystać ponownie, to dlaczego tego nie zrobić?

 

Laureat nagrody e-gazele Biznesu 2019 dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy z branży e-commerce w województwie Świętokrzyskim.

Polityka prywatności      Ι        Regulamin     Ι      Newsletter

Ι     Opłata produktowa

 Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 53 22 67 557

Email: biuro@kartonyuzywane.pl


Czy wiesz, że decydując się na pudełka używane, wspierasz środowisko i tym samym zapobiegasz dużej ilości odpadów? Większa świadomość zmienia nawyki Nowe nawyki prowadzą do zmian Dobre zmiany wywołują dobre efekty Zapraszamy do skorzystania z naszej EKO oferty. Wierzymy, że dokonasz rozsądnego wyboru.

Lub wypełnij formularz
Zasady ochrony danych osobowych - Polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone ©