Nasze kartony – kartonyuzywane.pl Kartony używane - bądź eko i oszczędzaj nawet do 60%

Czym są kartony używane?
Nazwa naszego produktu sugeruje, że proponujemy kartony, które wcześniej były już użytkowane. Czy tak jest w rzeczywistości? Kartony używane to opakowania w 100% ekologiczne, powstające w wyniku recyklingu. Zanim produkt trafi do klienta musi przejść odpowiedni proces odnowy. Takie podejście pozwala nam świadczyć usługi w zgodzie z wyznawanymi przez nas wartościami. Wam z kolei, pozyskać tanie pudełka kartonowe, będące jednymi z symbolów ekologii.

Nowe, stare kartony
Recykling to proces, w którym przetwarza się odpady w celu ich ponownego wykorzystania. W ten sposób przyczyniamy się do ograniczenia nadmiernego eksploatowania złóż naturalnych i zmniejszenia ilości odpadów.  Nasze kartony są zatem produktami powstałymi z tego, co już służyło społeczności. Jednak dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii otrzymujemy pudełka kartonowe, które swoim wyglądem i jakością nie odbiegają od innych opakowań.
Kartonowe pudełka są odpowiednio oczyszczane i przygotowywane do dalszego użytku. O każdy z nich dbamy z największą starannością. Muszą nie tylko być wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia, ale też mieć estetyczny wygląd.

Cechy szczególne
100% ekologiczne – kartony używane są wyjątkowe, ponieważ powstają z tego, co już kiedyś służyło innym ludziom.
Biodegradowalne – pudełka kartonowe nie tylko powstają z odpadów, ale też ponownie nadają się do przetworzenia. Takie rozwiązanie jest idealne dla naszego środowiska, które w ten sposób nie traci w tak dużych ilościach cennych złóż.
Wytrzymałe i trwałe – dokładamy wszelkich starań, aby opakowania ekologiczne służyły naszym klientom przez długi czas i dobrze chroniły przedmioty, które się w nich znajdują.
Naturalny, estetyczny wygląd – to, co naturalne, może być estetyczne i o nienagannym wyglądzie.
Niska cena – to jedno z najtańszych i tym samym najbardziej ekonomicznych rozwiązań. Tani proces produkcji, to również niska cena produktu końcowego.


Wszelkie prawa zastrzeżone ©